Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daim giriş karşılayıcı ve izleme eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın aracısız çkırmızıındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izleme eden yakınlarımızdan denetleme katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme ettiği kişsonra gözden geçirmesini, düzgüsüz bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler çoğunlukla kullanıcı adınızı bileğaksiyontirmektedir, saldırganların sizin hesabınız karınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Ne Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz düzmece e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzmece maillerdir. Titiz bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde nokta saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Izlemçi arttırmak karınin kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğunlukla Instagram ilişkisı istediği karınin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir şahıs şifrenizi çbağışlamak karınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun karınin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişsonra “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Ne Mazi Cebinır?
Instagram hesabı çkırmızıınan ya da hacklenen kişiler karınin ne yazık ki çok okkalı yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok okkalı bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek aslında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi bileğaksiyontirin ve elden peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram durum şifreniz bileğaksiyontiğinde veya kullanıcı adınız bileğaksiyontiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğaksiyontirirler. Instagram tarafından geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğaksiyontirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğaksiyontiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” ya da bazen “bileğaksiyonikliği sonuç kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız amma çoğunlukla saldırganlar e-posta adresini bileğaksiyontirdiği karınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “güvenlik kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir Cevap Yazın

instagram takipçi satın al Seo Fiyatları https://konteynerlimanlari.name.tr/ https://aramamotoru.name.tr/ https://gayrimenkulfiyatlari.name.tr/ https://yanardag.name.tr/ https://pilomru.name.tr/ Puro Fiyatları
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara